Preskocit navigáciu

Prezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v Leviciach


Prezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v Leviciach

         Dňa 8. decembra 2022 sa v priestoroch Strednej odbornej školy v Leviciach uskutočnila regrutácia študentov do Ozbrojených síl SR, počas ktorej boli študenti oboznámení ako odštartovať kariéru profesionálneho vojaka, ale aj o tom ako si podať žiadosť o prijatie do štátnej služby.

          Súbežne prebiehal na pôde 13. mechanizovaného práporu aj komplexný nácvik uvádzania do pohotovosti a bojovej pohotovosti a pri tejto príležitosti sme požiadali riaditeľa Gymnázia Andreja Vrábla Mgr. Vladimíra Tótha o študentov ako „cvičný doplnok“.

Pri tejto príležitosti sa študenti oboznámili s podmienkami vstupu do Ozbrojených síl SR a prešli si mobilizačnými pracoviskami, skupina v mieste nástupu, skupina prijatia osôb, skupina vystrojenia osôb až po základné stmelenie na jednotkách, čo im umožnilo vidieť činnosť našich vojakov.

No a my už len na záver dodáme, že nielen študentov, ktorí prejavili vážny záujem o vstup do ozbrojených síl, ale aj tých, ktorí nie sú ešte rozhodnutí, radi privítame ako kolegov v našich vojenských radoch.


Prezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v LeviciachPrezentácia 13.mpr a regrutácia študentov stredných škôl v Leviciach

Autor: 13.mpr , Foto: 13.mpr - Dátum: 08.12.2022
Čítanosť: 3529
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share