Preskocit navigáciu

„Army workshop v Leviciach“


„Army workshop v Leviciach“

Dňa 14. augusta sa v priestoroch 13. mechanizovaného práporu v Leviciach uskutočnilo podujatie „Army workshop“ v spolupráci s Detskou univerzitou Komenského z Bratislavy a Centrom pre deti a rodiny „Nájdi si svoj domov“ v Leviciach.  

Podujatie začalo nástupom zúčastnených detí a príhovorom veliteľa  13. mechanizovaného práporu podplukovníka Miroslava Osifa. Pre deti bol pripravený bohatý program ukážok ručných zbraní, bojovej techniky a ukážky „boja z blízka“. Svoju súťaživosť si deti vyskúšali na ARMY prekážkovej dráhe, kde otestovali svoje fyzické schopnosti. Vyskúšali si tiež manipuláciu a streľbu zo vzduchovky na rôzne terčové manévre.

Veľkým lákadlom bola možnosť okružnej jazdy na bojovom vozidle pechoty na posádkovom cvičisku, čo bolo pre deti silným zážitkom.


„Army workshop v Leviciach“„Army workshop v Leviciach“„Army workshop v Leviciach“„Army workshop v Leviciach“„Army workshop v Leviciach“„Army workshop v Leviciach“„Army workshop v Leviciach“„Army workshop v Leviciach“„Army workshop v Leviciach“

Autor: 13.mpr , Foto: 13.mpr - Dátum: 14.08.2023
Čítanosť: 1992
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share