Preskocit navigáciu

Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)


Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)

Po dôkladnej teoretickej a praktickej  príprave v posádke Rožňava absolvovali vodiči a velitelia družstiev radiačného, chemického a biologického prieskumu od 10. do 11 septembra 2021 v Centre výcviku Lešť výcvik v prekonávaní vodných prekážok.

Zúročením znalostí a zručností získaných výcvikom, ktorý riadil veliteľ práporu radiačnej, chemickej a biologickej ochrany podplukovník Ondrej Iliško, sa vojaci naučili dôverovať svojej bojovej technike a svojim schopnostiam.  Všetci účastníci (vodiči a velitelia družstiev) splnili úlohy výborným spôsobom.


Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)Výcvik v prekonávaní vodných prekážok vozidlom BRDM (Čln na kolesách)

Autor: prrchbo , Foto: prrchbo - Dátum: 16.09.2021
Čítanosť: 4145
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share