Preskocit navigáciu

Vianočný turnaj TOPVAR 2009


Vianočný turnaj TOPVAR 2009

V piatok 11. decembra 2009 sa na pozvanie generálneho riaditeľa Pivovary Topvar a. s. príslušníci 1. mechanizovanej brigády zúčastnili v poradí už 6. ročníka vianočného futbalového turnaja, ktorý sa konal v mestskej športovej hale v Topoľčanoch.

Na slávnostnom otvorení turnaja bol prítomný primátor mesta Topoľčany, generálny riaditeľ Pivovary Topvar, predstavitelia štátnej správy a samosprávy, podnikatelia ako aj veliteľ posádky Topoľčany brigádny generál Ivan Hirka. Celkovo sa na turnaji stretlo dvanásť mužstiev, kde sa hralo v troch skupinách každý s každým.

Vojaci vo svojej skupine nenašli premožiteľa, čo im umožnilo postup priamo do štvrťfinále. Vo štvrťfinále zdolali „vodárov“ presvedčivo 5:1, čo ich posunulo do semifinálového boja proti „hasičom“. Keďže hasiči boli vyrovnaným súperom, rozhodlo sa až pri pokutových kopoch, ktoré priali našim.

Po úmornom boji príslušníci brigády nakoniec podľahli vo finálovom súboji s tímom „hydinárov“ rozdielom dvoch gólov.

Turnaj sa niesol vo vianočnej atmosfére, ktorá vyvrcholila slávnostným odovzdávaním cien v neskorých nočných hodinách.Autor: npor. Škvareninová - Dátum: 14.12.2009
Čítanosť: 15307
Verzia pre tlač

Skočiť na menu
Share